Зробити стартовою Внести до закладок Контакти Карта сайту Русский English    
Новинки

Украинская Баннерная Сеть
:: Клуб колекціонерів ::
Клуб Українських Колекціонерів| Знижки|

Клуб Українських Колекціонерів

Про клуб Українських Колекціонерів

Клуб Українських Колекціонерів - це клуб користувачів порталу UKRCOL.COM, які мають додаткові права і обов'язки. Стати членом клубу може будь-який зареєстрований користувач. Участь в Клубі є добровільною і може бути припинена по бажанню користувача за першою ж вимогою.

Додаткові можливості і послуги для членів Клубу

Крім функцій, доступних звичайним користувачам, члени Клубу мають можливість:

 1. Передоручати управління своїми лотами на аукціоні та пропозиціями магазину представникам порталу, що заекономить Ваш час та гроші й може принести значно більший прибуток, ніж очікувався.
 2. Виставляти свої товари в магазині та аукціоні порталу.
 3. Робити скільки завгодно високі ставки на аукціоні.
 4. Знімати заявки інших учасників на свої лоти на аукціоні.
 5. Можлива постійна знижка для членів Клубу на замовлення в магазині.
 6. Проводити аукціони та продажі в магазині тільки для покупців - членів Клубу.
 7. Одержувати щоденний звіт про всі свої пропозиції та лоти, з вказівкою поточних цін, переліку ставок і іншої інформації.
 8. Користуватися послугами служби підтримки, що персоналізується.
 9. Одержувати знижки до 25 % на всі додаткові платні послуги.
 10. Розміщувати свої Інтернет-проекти на ресурсах порталу.
 11. Безкоштовне виділення Червоним жирним шрифтом Ваших оголошень в розділах ДОШКИ ОГОЛОШЕНЬ.
 12. Одержувати масу інших переваг.

Замовлення членів Клубу Українських Колекціонерів опрацьовуються в першу чергу, що сприяє найшвидшій доставці Вашого замовлення.

Додаткову інформацію Ви можете одержати надіславши листа на адресу club@ukrcol.com.

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Умови вступу до Клубу

Членами Клубу можуть бути лише зареєстровані користувачі порталу UKRCOL.COM. При подачі заявки на членство в Клубі учасник зобов'язаний вказати свої Прізвище, Ім'я, По-батькові, контактний телефон і адресу місця проживання. Ця інформація буде доступна лише адміністрації UKRCOL.COM. Адміністрація порталу залишає за собою право перевіряти достовірність цих даних.

Подача заявки на вступ не спричиняє за собою автоматичну реєстрацію учасника як член Клубу. Заявка на членство в Клубі розглядається протягом трьох робочих днів. Організатор даного проекту може відмовити в членстві будь-якому користувачу UKRCOL.COM без пояснення причин.

У разі схвалення заявки за вказаною адресою місця проживання користувача може бути надіслано рекомендований лист з повідомленням, що містить код члена Клубу та іншу допоміжну інформацію. Після отримання листа користувачу необхідно повідомити код в Службу підтримки членів Клубу за адресою club@ukrcol.com і сплатити вступний внесок члена Клубу.

Вступний внесок члена Клубу Колекціонерів 100 грн.

Щомісячний членський внесок члена Клубу Українських Колекціонерів - 15 грн.

Способи оплати Ви можете вибрати тут

Після проплати вступного внеску користувачу привласнюється статус члена Клубу терміном на три місяці. Продовження членства в Клубі здійснюється шляхом внесення щомісячного членського внеску.

Інформацію про розмір вступного і щомісячного членського внесків, а також інформацію про оплату цю і інших відшкодувальних послуг UKRCOL.COM, можна одержати з Пам'ятки про платні послуги нашого інтернет-аукціону.

Умови припинення членства в Клубі

Кожен учасник може у будь-який момент вийти з Клубу, залишаючись при цьому повноправним користувачем нашого порталу.

Членство в клубі автоматично припиняється у випадку, якщо на момент закінчення терміну членства не внесений щомісячний членський внесок. Припинене членство автоматично поновлюється після проплати щомісячного членського внеску. Можна попередньо проводити оплату на декілька місяців наперед.

Адміністрація порталу залишає за собою право припинити членство користувача в Клубі, якщо протягом останнього місяця про нього було залишено три або більше негативних відгуків від різних контрагентів на аукціоні або в ЧОРНОМУ СПИСКУ форуму.

Адміністрація порталу залишає за собою право припинити або припинити членство користувача в Клубі, якщо користувачем буде порушено "Правила користування порталом" або будь-яка з його невід'ємних частин.

В разі припинення членства учасника в Клубі вступний внесок, а також щомісячні членські внески не повертаються.

Заповнити заявку на вступ до Клубу Українських Колекціонерів Ви можете тут

Обмеження

Адміністрація порталу UKRCOL.COM може відмовити користувачу в праві стати членом Клубу, якщо:

 • ім'я користувача вказане в ЧОРНОМУ СПИСКУ форуму порталу більше трьох разів;
 • ім'я користувача вказане в ЗАГАЛЬНОМУ ЧОРНОМУ СПИСКУ порталу за порушення Правил порталу, або одного з його ресурсів;
 • рейтинг користувача
 • відомі інші невідповідності користувача до правил користування ресурсами порталу;

Адміністрація порталу UKRCOL.COM залишає за собою право відмовити користувачеві у праві стати дійсним членом Клубу Українських Колекціонерів без пояснення на це причини.

Зв'язок

Спілкування з користувачами порталу ведеться на сторінках порталу, за допомогою електронної пошти та ICQ. За окремих випадків порталом ведеться листування за допомогою послуг поштового зв'язку (висилка листів членам Клубу Українських Колекціонерів, пересилка цінних листів, бандеролей та посилок з замовленнями користувачів). Всі питання, пропозиції, зауваження та інші варіанти співпраці щодо Клубу Українських Колекціонерів Ви можете надсилати на адресу club@ukrcol.com.


При використанні статей, зображень та інших матеріалів нашого порталу посилання- обов'язкове
Ваш профайл


Експертиза
Опитування


ЛiчильникиУкраинская Баннерная Сеть

Контекстна реклама компьютерные программы прикарпатский порталукраинский проектмонеты Украиныстудія дизайнумужской порталкопірайтингкомпьютеры и комплектующиереклама в Українінерухомістьбанерна рекламатуризм в Карпатахсайт для жіноквеб дизайнкупівля та продаж лінківреклама в Інтернетіреклама для жінокжіночий порталісторія Українисайт для чоловіківукраїнська рекламаНовиниПогодаАвто Спорт Реферати Аукціон ТуризмМобільний світФорумОголошенняКаталогРекламаГороскопиПошта РоботаЧатиМагазинФiнансиПошукКомп'ютериЛистівкиЗнайомстваБлогиАнекдотиМузикаФотоРадіоМистецтвоХобіРозсилкиРайониВідеоАкціїТелегiдБiблiотекаIсторiяМагазиниТоп 100

© www.ukrcol.com 2006-2007. Всі права застережено.При використанні матеріалів проекту активне гіперпосилання на www.ukrcol.com обов'язкове!